EHTNE LAMBANAHKAvaleht
Ajalugu
Tooted
Kalender
Kontakt


OÜ Kris on asutatud 1990. a Saaremaal. Siis alustasime ka esimeste käsitöötoodete valmistamisega, alates 1992. aastast oleme pidevalt tegelenud ka käsitöö müügiga.

OÜ Kris on tootmises spetsialiseerunud lambanahksetele toodetele. Valmistame väga suures valikus susse (erinevad mudelid, suurused 18 - 48), kindaid,lastevankrikatteid jm. Samuti toodame kadakapuust ja dolomiidist Eesti sümboolikaga suveniire. Lisaks on OÜ-l Kris allhankelepingud kümnete käsitöömeistrite ja -töökodadega üle Eesti, kes valmistavad meie firma tellimusel erinevat rahvuslikku käsitööd (kangastelgedel kootud linikud, sepised, õllekapad, nahkehistööd, sõled jm.).

OÜ Kris alustas saaremaise käsitöö müügiga kohalikul käsitööturul ja temaatilistel laatadel 1992. aastal. 1999. aastal avasime oma esimese kaupluse Kuressaare vanalinnas. 2006. aastal avasime käsitööpoe Tartu kesklinnas. Lisaks on Kuressaares suvisel turismihooajal olnud avatud kaks lisakauplust ja statsionaarsed müügikohad kohalikul käsitööturul ning Muhu saarel.

Oleme aastate jooksul osalenud mitmetel käsitöönäitustel, -messidel, ja -laatadel Eestis ja Rootsis (Mardilaat Tallinnas, Jõululaat Tallinna Vanalinnas, Luige laat Harjumaal, ESTIVAL Göteborgis, …).

OÜ Kris
E-post kasitoopood@kris.ee